Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

11 Aralık 2017 Pazartesi 16:07
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
Martı Otel 500 Yataklık Yeni Yatırımlar Yapacak
Muğla İçmeler'deki Maliye Kampı arazisine en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanan Martı GYO 49 yıl geçerli olacak sözleşmeyi imzaladı. Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin 500 yataklık yatırım yapacaklarını açıkladı.
08.02.2011, 17:01    
 
Martı Otel 500 Yataklık Yeni Yatırımlar Yapacak

Muğla/İçmeler'deki Maliye Kampı arazisine en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanan Martı GYO 49 yıl geçerli olacak sözleşmeyi imzaladı. Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin 500 yataklık yatırım yapacaklarını açıkladı. 

Muğla/İçmeler'deki Maliye Kampı arazisine en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanan Martı GYO 49 yıl geçerli olacak sözleşmeyi 7 Şubat 2011 Pazartesi günü imzaladı. 
İhaleyi kazanan Martı GYO A.Ş. bu taşınmazları 49 yıl süreliğine bağımsız ve sürekli olarak kullanabilecek. Martı GYO yıllık 4 milyon 920 bin lira teklifle yaklaşık 5.5 katı bedelle aldığı ihalenin ardından yeni yatırım planlarına da başladı. Martı Grubu, yeni arazisinde yapacağı yatırım sonucunda 2 bin 200 olan toplam yatak kapasitesine 500 yatak daha ekleyerek 2 bin 700 yatak kapasitesine ulaşmış olacak. Arazi üzerine 500 yataklı karma kullanımlı lüks bir turizm tesisi planlayan Martı Grubu, sektördeki 45 yıla yakın tecrübesiyle İçmeler'e kazandıracağı bu yeni tesis ile üst düzey turisti hedefliyor. 

500 yataklı yeni tesis yatırımı 
Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin yaptığı açıklamada, "Bu ihaleyle büyüme hamlelerimizin devamı gelecek. Martı Grubu olarak bölgedeki pazar payımızı büyüterek, İçmeler'deki 477 oda 984 yatak olan kapasitemizi, 500 yatak ilave ederek 1484 yatak kapasitesine ulaştırmayı hedefliyoruz" dedi. "Eşsiz bir konumda olan tesisi, Egenin incisi ve mavi yolculuk güzergâhında olan Muğla'nın İçmeler Beldesi'nde 300 metrelik sahil şeridinde, 50 dönümlük bir turizm kompleksine dönüştüreceğiz. Bölgenin ihtiyacı olan, üst düzey turistlere yönelik ve talebi hazır olan bu ürünü, hızlı bir inşaat sürecinden sonra pazara sunmayı planlıyoruz" diye konuşan Narin, böylece son 2 yıldır yüzde 100 doluluk oranıyla sezonu kapatan tesislerindeki arz ve talep dengesini sağlamış olacaklarını kaydetti. Emre Narin, İçmeler'deki yeni yatırım sayesinde yatırımcılarına ve hissedarlarına daha fazla temettü kazandırmayı da hedeflediklerini ifade ederek "Tüm ortaklarımıza, yöre halkına ve grup çalışanlarımıza desteklerinden ötürü teşekkür ederiz" diye konuştu.


 
  Haber Merkezi

Bu yazı 4101 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


  Misafir 4 yıl önce  
  3 senedir ayni hikaye....  
  ...............................................................................................................................................  
  Misafir 7 yıl önce  
  hayırlısı olsun  
  ...............................................................................................................................................  
Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin