Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

22 Kasım 2017 Çarşamba 10:33
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
Marmaris Dsp İlçe Başkanı Ömer Berkula Plaket
1990 YILINDA KURULAN BELDİBİ SİNAM YAPI KOOPARATİFİ YÖNETİM KURULU KURULUŞUNDAN İTİBAREN HER KADEMESİNDE GÖREV ALAN DSP İLÇE BAŞKANI ÖMER BERKUL'A PLAKET VERDİ .
18.02.2011, 16:49    
 
Marmaris Dsp İlçe Başkanı Ömer Berkula Plaket

1990 yılında bir avuç arkadaşıyla bir araya gelerek kooparatifçilik ruhuna inanarak Marmaris / Beldibi' nde Sinam Yapı Kooparatifi kuruluşunu tamamlayarak faaliyete geçen bu topluluk inandıktan sonra başarmanın mutluluğunu yaşıyor . 
Hedefe ulaşmada syn. Ömer Berkul ' la beraber diğer görev alan arkadaşlarda hedefe ulaşmanın sevincini , gururunu paylaşıyorlar . 
Törende konuşan kooparatif Başkanı syn. Mahmut Özdeş , syn . Ömer Berkul ' un kooparatifimiz kuruluşundan kooparatif ortaklarına evlerin dağıtımına kadar geçen sürede kooparatifimizin her kademesinde görev aldığını belirterek unutulmayacak hizmetlerf verdiğini anımsattı . Kendisine bir anı olarak bu Plaketi vermekten gurur duyduklarını belirten Özdeş verdiği hizmetleri asla unutmayacaklarını belirtti . 
Törende söz alan Ömer Berkul kooparatifçilik ilkelerini liderim Syn. Bülent Ecevit ' ten aldığını belirterek bugün Ülkemizde kooparatifçilik anlayışının köreldiğini bahsederek Syn. Ecevit'in kurmuş olduğu Köy Kop ( köylü kalkınma kooparatiflerinin ) kuruluşundaki önemi hatırlattı . Kooparatiften özel nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldığını belirten Berkul şahsımın kooparatiflere verdiği önem bakımından çok kıymetli olan bu Plaketi ömrümün sonuna kadar saklayacağını belirterek kooparatifcilik inancını devam ettireceğine , iktidara geldiklerinde dağlık arazilere sahip Marmaris Köylerindede Köy Kop ' un uygulanabileceğini Bölgemizde bol miktarda yetişen aromatik bitkilerin ev atölyelerinde işlenerek pazarlanabileceğini , kadınlarımıza gelir sağlamada önemli faktör olabileceğine inancım tamdır . Bu vesileyle Syn. Sinam Sitesi sakinlerinin verdikleri Plakete teşekkür eder bundan sonraki yaşamlarında mutluluklar dilerim dedi .


 
  Haber Merkezi

Bu yazı 1894 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin