Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

22 Kasım 2017 Çarşamba 10:33
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Marmaris CHP İlçe Örgütünü Ziyaret Etti
CHP Ankara Milletvekili Bingöl AKP yi 4 Yıl Daha Çekemeyiz Dedi
24.01.2011, 11:33    
 
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Marmaris CHP İlçe Örgütünü Ziyaret Etti

CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Marmaris CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti. CHP Parti Meclis Üyesi Ercan Karakaş, CHP’li Datça, Armutalan, ve Marmaris Belediye Başkanları ile CHP’li İl genel meclis üyelerinin bazılarının da katılımıyla gerçekleşen toplantı yaklaşık 1 saat rötarla başladı. Milas ve Yatağandaki temasları uzayan Bingöl, Gökova-Marmaris Karayolundaki duble yol çalışmaları nedeniyle her Çarşamba ve cumartesi yapılan patlatmalara takılınca Marmaris’e yaklaşık 1 saat rötarla geldi.  CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ilçe binasında yapılan toplantıda; “Bir oyun bu seçimlerde 24 ayar altın kadar değerli olduğunun bilincinde olarak hareket etmeliyiz. Bu ülke 8 yıldır AKP gibi bir partinin elinde örselendi, yoruldu ve bir çok şey kaybetti. Maazallah bir 4 yıl daha AKP iktidarını çekecek durumu kalmadı. Biz CHP olarak bu ülkede yeniden huzuru güveni ve birlikte dayanışma içerisinde yaşamayı yeniden tesis etmek üzere iktidar olmak zorundayız” dedi.

 

Parti binasında yapılan basın toplantısında konuşan CHP Parti Meclis Üyesi Ercan Karakaş, bu ziyaretlerin seçimlere girerken il ve ilçelerdeki durumu yerinde görmek için yapıldığını belirtti. Karakaş “2011 seçimleri bizim için çok önemli sayın Genel Başkanımız bu seçimleri için iktidar hedefini koydu. Bu hedefe ilerlerken daha etkili bir seçim kampanyası yapabilmek, halkın her kesimine ulaşabilmek, onlara CHP’nin alternatif olduğunu göstermek üzere etkili bir seçim kampanyası yapacağız” dedi.

 

‘CHP ‘ye karşı olan önyargıların kırılması gerekli’

CHP Parti Meclis Üyesi Ercan Karakaş, CHP’ye karşı olan ön yargının kırılması gerektiğini belirtti. Karakaş sözlerine şöyle devam etti: “Deniliyor ki CHP eleştirir ama alternatif söylemez. Bu algı maalesef var idi. Amam yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Aynı şekilde başka bir ön yargı daha var, deniliyor ki CHP Demokrasiyi ve özgürlükleri ve o’nun gereği olan Anayasa değişikliklerini engelliyor. Bu çok gülün bir iddia. Cumhuriyeti kuran, çok partili rejimi başlatan parti nasıl olurda demokrasiyi engeller?”

 

‘Başbakan iktidarın elinden gittiğini görmeye başladı’

Karakaş Başbakanın yavaş, yavaş iktidarın elinden gittiğini görmeye başladığını belirterek “Başbakan bu yüzden çok hırçınlaştı. Bu nedenle, Öğrencilerle, çitfçilerle, işçilerle, sendikacılarla kavgalı. En son taraftarlar ve hatta heykellerle de kavgalı.  Başbakan artık canlı cansız ne varsa her şeyle kavga ediyor. Bu biraz da panik havasıdır. Ama paniğin sonuca bir faydası yok. Altını çizerek söylüyorum CHP bu seçimlerde tek başına iktidar hedefi koymuştur ve bu hedefte devam edecektir.

 

CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl de CHP Marmaris ilçe binasında yaptığı konuşmada 3 gündür Muğla’da yaptıkları temaslar sonucunda parti meclislerinin şimdiden seçime hazır olduklarını görmekten mutlu olduklarını belirtti. Bingöl sözlerine şöyle devam etti: Muğla Türkiye gerçeklerini çok iyi analiz eden, gelişmeleri takip eden ve ona göre tavır koymasını bilen vatandaşlarımızın yaşadığı kentlerimizden bir tanesidir. Biz iktidar olmak zorundayız. Bu nedenle hepimize olağan üstü görevler düşüyor. Bir oyun bu seçimlerde 24 ayar altın kadar değerli olduğunun bilincinde olarak hareket etmeliyiz. Bu ülke 8 yıldır AKP gibi bir partinin elinde örselendi, yoruldu ve bir çok şey kaybetti. Maazallah bir 4 yıl daha AKP iktidarını çekecek durumu kalmadı. Biz CHP olarak bu ülkede yeniden huzuru güveni ve birlikte dayanışma içerisinde yaşamayı yeniden tesis etmek üzere iktidar olmak zorundayız”


 
 

Bu yazı 1650 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin