Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

11 Aralık 2017 Pazartesi 16:10
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
Dava ve gönül adamı Hacı Çelik
Her zaman olduğu gibi, genel seçimler yaklaştıkça bir çok kişi aday adayı olarak ortaya çıkacak ve Meclis’e gitmek için yoğun kulis çalışması yapacak.
30.12.2014, 22:01    
 
Dava ve gönül adamı Hacı Çelik

Kimisi adını aday adayı olarak duyuracak, kimisi de aday mensubu olduğu partinin listesinin ilk sıralarında yer bulmaya çalışacak.

Önümüzde yaklaşan 2015 genel seçimleri var. Mevcut milletvekilleri Meclis’te geçirdikleri 5 yıllık sürenin karnesini yine seçildiği bölgeden alacaktır. Bu 5 yılda neler yaptılar / yapamadılar bunlar elbette değerlendirilmelidir. Eğer faydalı oldularsa, yani görevlerini layıkıyla yaptılarsa sorun yok, tekrar aday olabilirler. Aksi halde geçen 5 yıl heba olduğu gibi, gelecek 5 yıl da boşa gider.

Gelelim Muğla’da MHP’den aday adaylığı için adı geçenlerden bir isme...

Muğla’da Ülkücü camia onu Hacı Ağabey olarak bilir. Hangi Ülkücünün başı sıkışsa elinden geleni mutlaka yapar, yapamasa da gönül almasını bilen bir ülkücüdür o. Yıllardır ülkücü camianın içinde hiç makam derdi olmadan koşturdu, koşturmaya da devam ediyor. Bize göre, Dr. Hacı Çelik’in Muğla Milletvekili olma zamanı gelmiştir. Hacı abiyi ben de yıllardır tanırım, tanıdığımdan bu yana çizgisi hep aynıdır. Bu yüzden ülkücü camia da sayılır ve sevilir. Ülkücülerin Hacı abisi hiç davasına küsmemiştir, aksine davasına dört elle sarılmıştır. Ülkücülerin iyi – kötü günlerin de hep yanlarında olmuştur. Hem dava hem de gönül adamıdır. İnanıyorum ki, Muğla’da Ülkücüler, Çelik’in adaylığına itiraz etmezler, destek olurlar. Ön seçim yapılırsa zaten ilk sırayı alır, eğer atama yapılacaksa da adayların hizmet ve dava adamlığı referansı dikkate alınmalıdır ki, bu referans da kendisinde mevcuttur. MHP’nin iktidar olabilmesi için, Hacı Çelik gibi dava ve gönül adamlarına ihtiyaç vardır.

Yıllardır çizgisinden milim bir sapma olmayan dava adamı sayın Dr. Hacı Çelik Muğla 1. Sıra milletvekilliğini layıkıyla hak eden bir isimdir. Bunun nedenlerini yukarı da izah etmeye çalıştım. Ülkücünün dilinden ancak başka bir ülkücü anlar. Sayın Hacı Çelik de ülkücünün dilinden anlayacak bir isimdir. Öyleyse Muğla’daki ülkücülerin üstlerine düşen görevse Hacı ağabeylerini bu defa TBMM meclisine gönderilmesi yönünde üstlerine düşen görevi yerine getirmelidirler. Hacı ağabeyin ilçe kongrelerinde ülkücülere dava arkadaşlarına nasıl bir sıcaklıkta yaklaştığını bilmeyeniniz var mı?

Ülkücüler olarak istiyoruz ve diliyoruz ki önümüzdeki genel seçim de Dr. Hacı Çelik ağabeyimizi meclise gönderelim o bunu gerçekten fazlasıyla hak ediyor.

Hacı ağabeyimiz meclise gitsin ki ülkücüler de artık mecliste ülkücünün dilinden ve halinden anlayan bir ağabeyleri olduğunu bilsinler.

Bir ülkücü olarak bunu canı gönülden istiyor ve destekliyorum. İnşallah Muğla il başkanımız ve genel merkezimiz de aynı bizim düşüncelerimiz doğrultusunda karar alırlar ve Hacı Çelik ağabeyimizi (MHP)Muğla 1. Sıra milletvekili adayı gösterirler. Bu vesile ile şuan da devam eden MHP Muğla ilçe kongrelerinde aday olan değerli başkan adaylarımıza başarılar diler, aynı özverili çalışmaları önümüzdeki seçimlerde göstererek MHP Muğla dan 3 milletvekilini partimizden meclise göndeririz inşallah. 

 

 

 

 

 


 
  Ahmet Yılmaz

Bu yazı 1656 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin