Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

11 Aralık 2017 Pazartesi 16:14
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
Marmaris'in en tatlı köşesi Marmaris balcısı
Marmaris’te babadan oğula arıcılık ve bal işiyle uğraşan Suat Kaya ve oğlu Gökhan Kaya bal ve arıcılığın yanında şarküteri marketiyle hizmet vermeye yenilenmiş iş yerinde devam dedi.
13.10.2015, 21:27    
 
Marmaris'in en tatlı köşesi Marmaris balcısı

 

 

 

Balı bildiğiniz yerden alın 

Balcılık denilince Marmaris’te ilk akla gelen isimlerden olan baba oğulun sektörde en iyi yere gelmek ve bunun için çaba göstermek. “Marmaris Balcısı” olarak dededen toruna balcılık ve arıcılık işiyle uğraştıklarını vurgulayan genç işletmeci Gökhan Kaya, yeni işyerlerinde balcılığın yanısıra şarküteri reyonunu da Marmaris halkının ve Marmaris’e gelen misafirlerin hizmetine sunduklarını belirterek, “Amacımız kaliteden ödün vermeden daha iyi hizmet sunmak. Çünkü özellikle gıda sektöründe maalesef bir sürü yanlışlar yapılıyor. Bu yanlışların en başında da taklit ürünler geliyor. Bizler üretici olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin yanı sıra birde sahte ürünlerin yarattığı sıkıntılarla uğraşıyoruz” dedi.

Kaya, bal denildiği zaman Marmaris’in ilk akla gelen yerlerden biri olduğunu hatırlattı ve “Özellikle de çam balının anavatanı Marmaris dersek yalan olmaz. Ancak başka yerlerden Marmaris’e sahte taklit ürünler gelmiyor değil. Balı üreten bizler emek veren bizler başkaları bu işin sahteciliğine soyunup bizlerin emeğini çalıyor. Çam balının en kalitelisi Muğla ve ilçelerinde yetişir. Marmaris’e dışarıdan merdiven altı üretim sahte balları, çam balı diye insanları kandırıyorlar. Özellikle son zamanlar da sahte bal olayı almış başını gidiyor. Tavsiyemiz, insanlar balı bildiği yerden alsınlar” diye konuştu.

Kaya, yenilenmiş yüzüyle müşterilerini daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlayan Marmaris Balcısı’nda çam balı, püren balı, çiçek balı, kara kovan balı, petek balı, harnut pekmezi, birbirinden lezzetli reçellerini, polen, arı sütü ve daha onlarca çeşit bulunduğunu söyledi. Marmaris dışına kargo ile ürün gönderdiklerini de belirten Kaya, peynir, zeytin, yöresel helva, tereyağı, kaymak, sucuk, köy yumurtası, nohut, fasulye aşurelik buğday gibi ürünleri bulundurduklarını ifade etti.

 

  
  Ahmet Yılmaz

Bu yazı 1466 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin