Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

11 Aralık 2017 Pazartesi 16:10
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
Hizmet Davy Jones’s’te devam edecek
Eğlence dünyasının marka ismi Davy Jones’s
24.11.2015, 10:58    
 

Marmaris’te eğlence dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve uzun yıllardır Light House ile sektöre hizmet eden Aykut Mertel, bu alandaki hizmetlerine Barlar Sokağı’ndaki Davy Jones’s’te devam edecek. Kendine has işletmeciliği ile Marmaris’te eğlence dünyasının en bilinen isimlerinden Mertel, “Light House’de olduğu gibi kendi çizgimizde eğlence sektörüne hizmete devam edeceğiz” dedi. “Marmaris turizmin dünyaya açılan pencerelerinden biri” ifadelerini kullanan Mertel, “Özellikle de yaz aylarında Marmaris’e on binlerce yerli ve yabancı turist geliyor. Marmaris’e gelen her turist güneş, deniz, konaklama, gezi gibi aktivitelerin yanı sıra eğlenmek içinde geliyor. Eğlence sektöründe kaliteden ödün vermeden yıllarca hizmet verdik. Kalite de, hizmet de Davy Jones’s adıyla yine devam edecek. Davy Jones’s’ta yaz hiç bitmeyecek. Marmaris halkını ve tatilcileri yeni mekanımızda en iyi şekilde ağırlamaya hazırız” diye konuştu.

 

Son olarak Mertel şunları söyledi.

 

Eğlence dünyasında kaliteden ödün vermeden devam ediyoruz amacımız eğlenmek için Marmaris’i tercih eden yerli ve yabancı turistlere kaliteli hizmet verebilmektir. Marmaris’ten memnun ayrılan her turist ülkesine gittiğinde Marmaris’te yaşadıklarını mutlaka anlatacaktır. Biz işletmeciler Marmaris eğlence sektörün de ne kadar kaliteli hizmet verirsek o kadar iyi reklamımız olur. Marmaris belediye başkanı Marmaris’i çok güzel hale getirdi bu da biz turizmciler için çok önemlidir. Güzel Marmaris’te kaliteli hizmet vermek bizlerin görevidir dedi. 

 

 

 

 


 
  Ahmet Yılmaz

Bu yazı 1453 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin