Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

03 Temmuz 2015 Cuma 10:51
 
 
 
 
5 Temmuz Pazar günü çin parkında buluşuyoruz    Sosyal medya    24/06/2015 Marmaris Anfi Tiyatroda muhteşem dans gösterisi    Sen artık yoksun    Hükümet kadına madalya    MHP MUĞLA İL BAŞKANI MEHMET KORKMAZ'DAN BASIN AÇIKLAMASI.    Milliyetçi Hareket Partisi Muğla milletvekili aday sıralaması nasıl olmalı?    MUĞLA MHP'DE İLK RESMİ ADAY TANSEL COŞKUN OLDU    Bin metrelik imza kampanyasına yoğun ilgi    Ülkücü ahkam   


         
  CHP'den belediye baskani adayi olarak kimi görmek istersiniz?

Olasi baskan adaylari:

     Ali Acar
     Mehmet Baysal

           Sonuçlar
 
Akp Muğla Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir Basın Çalışanları İle Yemekte Buluştu
AK Parti’nin Muğla Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir, Fethiye’deki basın çalışanlarıyla bir araya geldi. Boğaziçi Restoranda gerçekleşen yemekli buluşmaya gazetecilerin ilgisi büyük oldu.
01.04.2011, 17:27    
 
Akp Muğla Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir Basın Çalışanları İle Yemekte Buluştu

AK Parti’nin Fethiyeli Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir, halkla buluşma toplantılarını sürdürüyor. Dün ilçedeki oda temsilcilerini ziyaret eden Demir, akşam da basın çalışanları ile bir araya geldi. Boğaziçi Restoranda geniş bir katılımla gerçekleşen akşam yemeğinde, hoş sohbetler yaşandı. Demir, gazetecilere kendisi ve çalışmaları hakkında bilgi verirken, onlardan da ilçedeki gelişmelerle ilgili bilgi aldı. Amacının gece gündüz durmak bilmeden çalışan basın mensuplarını bir nebze olsun dinlendirmek ve sohbet etme imkanı bulmak olduğunu söyleyen Bilal Demir, “Genel seçimlere yaklaştıkça gazetecilerin mesaileri de uzuyor. Kamu görevi yapan siz gazeteci arkadaşlarımızın emeğinin büyük olduğunu biliyorum. Bunun için hem sizlerle tanışmak hem de sohbet etmek için bir yemek tertipledik. Katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.” dedi.


 
  Haber Merkezi

Bu yazı 690 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin