Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

22 Kasım 2017 Çarşamba 10:34
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
Vicdanları Kanatan Kaset Siyaseti
Türk milliyetçileri üzerine yıllardır oynanan seviyesiz ve pespaye oyunlar bütün rezaletiyle sürmektedir.
02.05.2011, 13:59    
 
Vicdanları Kanatan Kaset Siyaseti

Bu oyunların devamının gelmesi bizim için sürpriz olmayacaktır. Ancak Milliyetçi Hareket, bir takım soysuzların düzenlediği tezgâhları boşa çıkaracak güçtedir. Elbette siyaset yürüyüşünde yoldan çıkanlar her zaman bulunacaktır. İnandığı ve yaşadığı değerlere aykırı fiil ve davranışlarda bulunanlar çıkacaktır. Kirli oyunlar tertipleyenlerin tezgâhına düşenler hep olacaktır. Ancak hatalar kişiseldir.  Türk milliyetçilerinin verdiği 40 yıllık fazilet mücadelesi, kimsenin şahsî kabahatleri yüzünden zarar görmeyecektir.

Şurası iyi bilinmelidir ki Türk milliyetçileri, kendi ilke ve inançlarını çiğneyenler kim olursa olsun, aralarında barındırmamıştır, bundan sonra da barındırmayacaktır. Çürüyen yapraklar elbette düşecektir. Ancak ulu dava çınarının gövdesinden daima yeni filizler fışkıracaktır.

Camiamız mensuplarından bazılarının nefislerinin ortaya dökülmesi, Milliyetçi Hareket’in etine aşerenlerin hangi tıynette olduğunu ortaya koyması bakımından manidar olmuştur. Bu vesileyle internet ortamında servis edilen çirkin görüntüler, sinsi plânlarına engel olarak gördükleri Türk milliyetçilerinin ahlâkını sorgulamaya kalkanların ne kadar hayâ ve namus yoksunu olduğunu göstermiştir.

Bu alçakça siyasî yöntemler yeni değildir. Daha önce denenmiştir, bundan sonra da denenecektir. Ancak bunların hiçbiri Türk milliyetçilerinin iktidar yürüyüşüne engel olamayacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak, insanların yatak odalarına kadar girilmesiyle gizliliği ortadan kaldıran, kişisel dokunulmazlıkları yok eden bütün metot ve mekanizmaları reddediyoruz. Vicdanları kanatan bu tür aşağılık yöntemlerin siyasî çıkar uğruna kullanılmasını şiddetle kınıyoruz.

Siyasette rekabeti kin, nefret ve husumete vardıranlar, Milliyetçi Hareket’i namussuzca lekelemeye, kamuoyu vicdanında mahkûm etmeye kalkmışlardır. Onlar, her türlü alçakça, ahlâksızca yöntemi kullanmakta beis görmemekte, meşru saymaktadırlar. Ancak bilmelidirler ki Türk milleti faziletli, namuslu ve hakkaniyetlidir. Milletimiz, haklıyı haksızdan, namusluyu namussuzdan ayıracak ferasettedir. Türk milleti, asıl hayâsızlığın, oy avcılığı uğruna başkalarının günahlarını ortaya sererek kendi sefillik ve rezilliklerini ele vermek olduğunu iyi bilmektedir. Türk milleti, teslimiyetçi varlıkları ile milleti yok sayan ve sorunlarına çözüm üretemeyen, oy devşirmek için her türlü seviyesizliği yöntem olarak seçen, başkalarının ırz ve namusunu ortaya sererek hayâsızca siyaset yapanlara hiçbir zaman itibar etmemiş, buna tevessül edenleri de hiçbir zaman affetmemiştir. Milletimiz, böylesi aşağılık metotlardan her zaman iğrenmiş, tiksinmiştir.

Ahlâksız insan taslaklarının ahlâk hedefine koyarak Türk milliyetçilerini vurmaya çalıştığı silah geri tepecektir. Bu silahın namlusu korkaklık, kurşunu alçaklık, tetiği kahpeliktir. Kabzası da işbirlikçi AKP iktidarıdır. Silahın tetiğini çekenler namussuzlar ve zalimlerdir. Bu silah, onu kullananları vuracaktır. Zulüm ile âbâd olacaklarını sananların sonunun berbat olduğunu hep birlikte göreceğiz. Başkalarının günahlarını kullanarak siyasette üste çıkmaya çalışanların müstahak olduğu şey, yerlerde sürünmektir.

Türk siyasetinin atmosferine mide bulandırıcı kokuları salanlar, kendi siyasî oksijenlerini tüketmişlerdir. 12 Haziran seçimlerinde, nefessiz kaldıklarını acı bir şekilde göreceklerdir. Türk milleti, başkalarını kötüleyerek halkın gözünde yükseleceğini sananları hep yanıltmıştır. O bakımdan, 12 Haziran seçimlerinde milletimiz, aşağıların en aşağısı yöntemlerle Milliyetçi Hareket’i karalamaya çalışanlara hak ettiği dersi verecektir.

Türk milliyetçileri için zaman, ahlâksızlıklar üzerinden yapılan hayâsızca saldırılara karşı durma zamanıdır. Camiamız, böylesi rezilce hücumlara karşı daima tek vücut olmuştur. Bundan sonra da her zamankinden büyük bir dayanışma ve azim içinde yoluna devam edecektir. Türklük şuuru ve yüce dinimiz İslam’ın ahlâk anlayışından asla taviz vermeden faziletli mücadelemizi sürdüreceğiz. Türk milliyetçileri olarak çıktığımız iktidar yürüyüşünde emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bu yolda bize ayak uyduramayanlar aramızdan ayrılacaktır. Nefsine yenilenler, pusuda bekleyen nâmertlerin, alçakların pususuna düşenler çıkacaktır. Kişisel ihtiraslarına kapılarak, küçük menfaatler karşılığında aldanarak Milliyetçi Hareket kervanından ayrılanlar olacaktır.

Türk milliyetçileri çıktıkları kutlu yolda nice puslu geceler, pusulu köşeler görmüştür. 12 Haziran seçimleri dolayısıyla önü kesilmek, tuzağa düşürülmek istenen MHP, karşısına çıkan bu pusulu dönemeçten de sabır, metanet ve teyakkuzla geçecektir. 12 Haziran seçimleri sonrasında da milletin teveccühüyle kötülük erbabının kirli tezgâhlarını başlarına geçirecektir.  

Türk kamuoyuna saygıyla duyurulur.


 
  Haber Merkezi

Bu yazı 1600 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin