Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

11 Aralık 2017 Pazartesi 16:04
 
 
 
 
sadasd    sadasd    23    21321    MEZOPOTAMİA HACKERS    HACKED BY TEKSASLI V    HACKED BY TEKSASLI V    Bayırbucak Türkmenlerine yardım yola çıktı   


         
  MHP Marmaris İlçe Başkanı Kim Olsun?

Oy vermek için tıklayın

 
Yat Marin'in Yeni Genel Müdürü Coşkun Başbuğ
Dünyanın en büyük marinaları arasında ilk sırayı alan Marmaris Yat Marina'da yeni Genel Müdür Coşkun Başbuğ görevine başladı.
29.01.2011, 19:01    
 
Yat Marin'in Yeni Genel Müdürü Coşkun Başbuğ

Dünyanın en büyük marinaları arasında ilk sırayı alan Marmaris Yat Marina'da yeni Genel Müdür Coşkun Başbuğ görevine başladı. 

Marmaris yat Marina'da göreve başlayan Coşkun Başbuğ 2010 yılında Kara Kuvvetleri'nden Albay rütbesinde emekli oldu. Ülkemizin en büyük marinası olan Marmaris Yat Marina yönetimine sevk ve idarede yetenekli en üst rütbeden emekli bir subayın genel müdür olması “Yat Marina” emin ellerde görüşünü de beraberinde getirdi. 

Marmaris Yat Marina ve Halikarnas Şirketler Topluluğunun sahibi Bilgin Özkaynak'ın yakın aile dostlarından olan Coşkun Başbuğ marina ve denizciliğe de uzak olmayan biri. Bu özelliğiyle birlikte insan sevk ve idaresinde yılların birikimini marinaya taşıyan Başbuğ, konusunda tam bir uzman. Denizi ve Özkaynak Ailesini emekliliğini isteyecek kadar çok seven Coşkun Başbuğ, Marmaris Yat Marina'nın bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada ülke turizmine sürekli katkı sağlayan, Marmaris'e ve çevresine duyarlı, bir marina olmaya devam edeceğini ifade etti. 

1964 yılında Ankara'da doğan ve uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetleri'nde başarı ile görev yapan Coşkun Başbuğ eşi Dilek Hanım ile olan evliliğinden Ezgi ve Ozan adında bir erkek bir kız iki çocuk babası. Ülkemizin ve Marmaris'in en önemli kurumlarından biri olan Marmaris Yat Marina'da Genel Müdür olarak göreve başlayan Coşkun Başbuğ ve ekibine bizlerde başarılar diliyoruz. 

Marmaris Yat Marina Hakkında 
Marmaris Yacht Marina; Marmaris şehir merkezine 8 km. uzaklıkta, 
etrafı çam ormanlarıyla çevrili, Marmaris ve mavi Akdeniz'in manzarasına sahip eşsiz bir marinadır. Marmaris Yacht Marina, hizmete açıldığı 2000'li yıllardan bugüne, hızla gelişip büyüyerek dünyanın en büyük servis kapasiteli marinalarından biri olmuştur. Denizde 600 ve karada 1000 tekneye servis verecek kapasiteye sahip yat marina sahip olduğu en büyüğü 400 ton kapasiteli üç adet dev liftle alanında rakipsiz durumdadır. Her konuda ihtiyaca cevap verecek tüm teknik servis altyapısı ile tekneleri ve sahiplerini güvende hissettirecek 24 saat süreyle güvenlik sistemi marinanın diğer önemli özellikleridir. 

Tekne sahiplerinin tüm kişisel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek çamaşırhane, duş ve tuvaletler, spor kompleksi, sauna, yüzme havuzu ve süpermarket dâhil teknik malzeme satış mağazaları da marina bünyesinde bulunmaktadır. Sıcak bir atmosfere sahip olan bar ve restoranı ise herkesin övgüyle bahsettiği mükemmel bir dinlenme mekânıdır. Marmaris Yacht Marina'yı bir hayat tarzı olarak seçmiş olan konuklar ile marina dışından gelen diğer konuklar restoranda yedikleri dünya yemeklerinden büyük keyif aldıklarını ifade etmektedirler. 
Kışı marinadaki teknelerinde geçirmeyi planlayan konuklar için ise mehtap altında tekne turları, çeşitli yarışmalar gibi birçok renkli etkinlik düzenlenmektedir. Tüm özel günlerin kutlandığı marina, her yaş grubundaki değişik ülkelerden gelen denizcilerin tanışıp yardımlaştığı, gün geçtikçe büyüyen bir aileye ev sahipliği yapmaktadır. Minik denizciler için ders çalışıp gerektiğinde oyun oynayacakları kulüp binasına kadar her şeyin düşünüldüğü Marmaris Yacht Marin sahip olduğu özellikleriyle gerçekten dünya markası olmayı hak ediyor. Bu nedenle hem yaz hem de kışları keyifle geçireceğiniz ve tekneniz için de güvenli bir marina düşlüyorsanız, rahatlıkla Marmaris Yat Marinaya gelebilirsiniz. 

Marmaris Yat Marina Hizmetleri 
Genel Hizmetler 
Su İmkânı (24 Saat) 
Elektrik ( 220/380 Volt-50 Hz-16-32-63-125 Amp) 
Tuvalet ve Duş 
Özürlü WC-Duş 
Çamaşırhane 
Ankesörlü Telefon Hizmeti 
Kiralık Depo 
Otopark 
Bankamatik ATM Noktası 
Kablosuz Internet 
Kesintisiz radyo yayını (Hava durumu anonsu) 
Feribot Servisi, Dolmuş, Taksi 
Golf Araçları ile marina içi ulaşım imkânı 
Helikopter pisti 

Marina Ofis Hizmetleri 
Önbüro hizmeti 
Günlük Hava Tahmini hizmeti 
Haberleşme hizmeti 
Deniz Telsizi Haberleşme ve Dinleme Hizmeti 
Rezervasyon işlemleri 
Posta ve Kargo Servisi 
E-posta ve Faks 
Havalimanı Transfer (Mercedes Vito, Limuzin ) 
Sigorta Hizmetleri 
Araç Kiralama Hizmeti 
Gümrük işlemleri hizmeti 
Apart otel Kiralama 

Sosyal Hizmetler 
Marina Restoran 
Yüzme Havuzu 
Çocuk Oyun Sahası 
Fitness Merkezi, Sauna, Jakuzi 
Voleybol Sahası 
Personel Kafeteryası 
Bilardo Salonu 
Park ve Gezi Alanları 
Kütüphane (kablosuz internet imkânı) 
Berber & Kuaför 
Deniz yüzme platformu 
Süpermarket 
Hırdavat Market 
Charter ve seyahat acentaları 

Teknik Destek Hizmet 
-Travel Lift (330 tonluk, 70 tonluk, 50 tonluk ) 
-Karada Park imkânı 
-Denizde konaklama 
-Alt Yıkama ve Temizlik 
-Havalandırma, Soğutma 
-Şişme Bot - Can Salı 
-Kışlık Bakım Hizmeti 
- Akü Kontrol ve Sarj 
- Havalandırma ve Sintine Kontrol 
- Genel Temizlik 
-Yelken yıkama alanı 

Liman Hizmetleri 
Palamar Botu Hizmeti 
Dalgıçlık Hizmetleri 
Dalgıç Tüpü Doldurma Hizmeti 

Sağlık Hizmetleri 
İlk Yardım ve Doktor 
Ambulans Hizmeti 

Güvenlik Hizmetleri 
Emniyetli Bağlama Sistemleri 
Yüzer İskeleler 
Dalgakıran Sistemi - Eurodock 
Tonozlu bağlama sistemi - Med Mooring 
Gözetleme Kulesi ve Kameralı Kontrol 
Sertifikalı Güvenlik Personeli ile 24 Saat Güvenlik Hizmeti 
Yangın ikaz ve Söndürme Sistemleri 
İtfaiye Aracı ile sertifikalı yangın söndürme ekibi 

Çevresel Hizmetler 
Liman İçi Su Sirkülâsyon Sistemi 
Atik Su Toplama ve Arıtma Tesisi 
Katı Atık Toplama İstasyonları 
Biyolojik Arıtma Tesisi 
Atık Motor Yağları Toplama İstasyonu 
Atık Su sintine boşaltma sistemi


 
 

Bu yazı 6313 kez okunmuştur.
 
Yorum yazın:

İsminiz:
(İsim yazmazsanız yorumunuz "Misafir" adıyla yayınlanacaktır)             


  Misafir 5 yıl önce  
  uğraşıyorum böyle bir komplekste çalışmak isterim şu an kendi işimle deniz dizel motorlarla ve marin işleriyle ugraşıyorum kurumunuz tarafından ilginizi çekersem mutlu olurum şerif aydın 0530 1438097 aydınlar dızel deniz motorları ta miri izmir - aliaga- san sit -no-12*b  
  ...............................................................................................................................................  
  KORAY LÂL 6 yıl önce  
  DEĞERLİ KARDEŞİM COŞKUN, ÇOK ZOR ŞARTLARDA SİLOPİ'DE BİRLİKTE GÖREV YAPTIĞIM BİR MESLEKDAŞIM OLARAK; BÖYLESİNE MUAZZAM BİR KOMPLEKSTE GENEL MÜDÜRLÜK YAPMAKTA OLDUĞUNU GEÇ DE OLSA ÖĞRENMEK BANA GURUR VERDİ. BEN DE FENERBAHÇE ORDUEVİ''NDE TEKNİK MÜDÜR OLARAK GÖREV YAPTIĞIM YILLARDA; AYNI ZAMANDA YAT KAPTANLIĞI EHLİYETİNE SAHİP BİRİ OLARAK, SORUMLULUĞUMDAKİ YAT VE SÜRAT TEKNELERİNİ KALAMIŞ MARİNA'DA DEMİRLEDİĞİM ZAMANLARDA; MARİNACILIK FAALİYETLERİNİ YAKINEN İZLEYEREK ÖĞRENMİŞ VE BÜYÜK KEYİF ALMIŞTIM. SANA YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEKLERİMLE...  
  ...............................................................................................................................................  
Ahmet Yılmaz  
Marmaris'e Baysal yakışır  

Ahmet Yılmaz  
Bayrak  

Özdemir Hürmüzlü  
Kerkük Üzerinde 25 Şubat Etkisi  

Ahmet Yılmaz  
Kurtlar Vadisi Doğu Türkistan  

Mine Cerrah  
Kerkük'ten Özel Yazıyor  


Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :


Burcunuzu seçin